📦Barely

Barely jsou určené pro stárnutí vybraného druhu alkoholu

1 rok v barelu se rovná 1 minecraft den (cca 20 minut)

MALÝ BAREL

 • Malý barel není složitý k postavení. Potřebujete k tomu celkem 8 stairs daného dřeva. Každý recept může vyžadovat jiný druh dřeva, proto je nutné postavit více druhů

 • Postup:

  Jako první postavíme spodní řadu ve velikosti 2x2, tak, aby schody byly směrem dolů Na to postavíme schody 2x2 již běžným směrem Do pravého spodního rohu vložte oak ceduli Napište na ní "Barrel" Při správném postavení se v chatu objeví "Barel vytvořen"

  Do tohoto malého barelu lze uložit naráz až 9 drinků

VELKÝ BAREL

 • Větší barel se staví už o poznání hůře, ale na druhou stranu dokáže pojmout naráz až 27 drinků. Jako u předchozího barelu, lze ho stavět z různých druhů dřev. Potřebujete:

  9 fence 8 stairs 12 planks 1 oak sign

 • Postup:

  Postavte 4 fence do rohu v obdelníku 3x4 *(na obrázku č.1)* Na tyto fence položte po obou stranách stairs, tak aby směřovali dolů (obráceně než běžně) Vytvoří se vám uprostřed mezera, tu vyplňte planky Nyní máte spodní vrstvu (na obrázku č.2) Na další vrstvu potřebujete 10 planků, které dáte po obvodu spodní vrstvy (na obrázku č.3) Měla by vám uprostřed vzniknout díra 1x2 Na vzniklý obvod položte stairs již správným/běžným směrem Vzniklý horní prostor mezi stairs vyplňte planky (pozor, aby jste nezakryli spodní vrstvu 1x2, musí zůstat volná!) (na obrázku č.4) Nově se postavte před barel a dolu, doprostřed přidejte jeden fence. Nahoru doprostřed umístěte cedulku s nápisem "Barrel" (na obrázku č.5) Pokud je vše správně, v chatu se objeví zpráva "Barel úspěšně vytvořen"

Last updated